SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2016/2017

 KONKURSY KURATORYJNE: 

 Finaliści Kuratoryjnego Konkursu z j. angielskiego

Tomasz Drag kl. IIIb

Kamil Żołądek 3c

 

  • Kuratoryjny Konkurs przedmiotowy z historii – Klaudia Dańczuk zakwalifikowała się do II etapu,
  • Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego: Michał Kusy – zakwalifikował się do II etapu,
  • Kamil Żołądek – zakwalifikował się do III etapu, Tomasz Drag – zakwalifikował się do III etapu

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w 3 etapie!

 

SUKCESY W KONKURSACH PLASTYCZNYCH:

  • Kamila Rząsa z kl. II a – II miejsce w konkursie dla uczniów szkół Doliny Strugu,
  • II Edycja Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pn. „Do czego MORZE służyć może? – 11 prac nagrodzonych imiennymi dyplomami,
  • XVI MPTDiM szkół noszących imię Jana Pawła II pn. „Matka Ziemia” – wyróżniona została praca Mikołaja Burza z kl. III c,

 

SUKCESY SPORTOWE:

 - Gimnazjada powiatu rzeszowskiego –Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce : 19.09.2016 –

  • Janowski Bartosz- kl IIIc – II miejsce (srebrny medal) -150cm-skok wzwyż
  • Wolan Adrian -kl IIIc  -III miejsce (brązowy medal)  -140cm – skok wzwyż
  • Szura Krystian  -kl IIIb  -III miejsce (brązowy medal)  -41,95 sek. – bieg 300
  • Głowacka Nikita kl IId - VI miejsce – 125cm skok wzwyż

 

- Gimnazjada powiatu rzeszowskiego –drużynowe (sztafetowe) mistrzostwa  Powiatu w  biegach przełajowych  -07.10.2016 r., reprezentacja Gimnazjum Tyczyn chłopcy  - IV miejsce w biegu sztafetowym 10 x 800m.

Skład reprezentacji:

  • Domino Wojciech kl IIa
  • Błażejowski Dominik kl IIIc
  • Prędki Przemysław kl IIId
  • Czarnik Klaudiusz  kl IIb
  • Biesiadecki Michał  kl IId
  • Skiba Kacper kl IIIc
  • Bomba Kacper kl IIa
  • Szpunar Mateusz  kl IIc
  • Maślanka Oskar  kl IId
  • Kotula Dominik kl IIIa
  • Rezerwowy: Majda Jakub kl IIId

- Gimnazjada – Dominik Kotula – wicemistrz województwa w rzucie oszczepem,

- Finaliści wojewódzkiej Gimnazjady w tenisie stołowym – Wojciech Konkol i Tomasz Tondera,

- Powiatowe Sztafetowe Biegi przełajowe Rzeszów 2016 – III miejsce reprezentacja szkoły (12 uczennic),

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

1.Nagrodę Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży z podkarpackich szkół otrzymał nasz uczeń Paweł Konkol (3 czerwca 2016)

2.Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z Historii Karolina Król.

 

3.WERONIKA ZAJĄC KL. ID - III MIEJSCE W „INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POWIATU W LEKKOATLETYCE” (GIMNAZJADA) SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT 125CM.

 

 

4.Tomasz Drag- klasa IIB- laureat Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego



5.Klaudia Szczypek- III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytacji Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej i III miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanego przez Gimnazjum Sióstr Pijarek w Rzeszowie.

 

 

6. Nasi uczniowie przeszli do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych:

- Karolina Król (historia)

- Tomasz Drag (j.angielski) - przeszedł do etapu wojewódzkiego

- Maciej Barć (j.angielski)

 

 

7. III m. - Aleksandra Kozłowska II B
Rzeszowski Dom Kultury - V Podkarpacki Konkurs Plastyczny "Pod Kolorowym Parasolem Jesieni "

 

 

 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

LAUREACI:
- JAKUB STEMPNIOWSKI - KLASA III D - KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
- MONIKA KIEŁB - KLASA III D - KURATORYJNY KONKURS Z HISTORII


FINALIŚCI:
- JAKUB STEMPNIOWSKI - KLASA III D - KURATORYJNY KONKURS Z NIEMIECKIEGO