3a 
 3b    
   

od lewej siedzą: Pamela Kmiotek, wych. klasy mgr Anna Arabasz, Ewelina Nieckarz, Kornelia Patruś, Gabriela Sowa, Bożena Cisło, Martyna Kuryś, Klaudia Leniart, Jolanta Paśko, Karolina Świderska, Natalia Kukla, Dominika Filipek,

od lewej stoją: Michał Prokop, Przemysław Kubicki, Sebastian Piekiełek, Jakub Szela, Filip Szura, Krystian Zawadzki, Hubert Malak, Damian Stanowski, Krzysztof Pięta, Marcin Groszek, Kamil Pyra, Paweł Szymkowicz, Dawid Paściak,

 

od lewej siedzą: Zuzanna Kuśnierz, Sylwia Płodzień, Marzena Stec, Aleksandra Rozmus, Natalia Stręczek, Karolina Kot, Sabina Kłos, Dominika Paluch, Paulina Kozubek, Elena Kopaczyńska, Monika Klimasz, Oliwia Szeib,

od lewej I rząd stoją: wych. klasy mgr Seweryn Przywara, Karol Przyboś, Dariusz Łazarz, Kamil Betyna, Paweł Nowak, Damian Wiater, Patryk Szłapa, Karol Kawalec, Hubert Szajna,

od lewej II rząd stoją: Kacper Dąbrowski, Marcin Sieradzki, Dawid Trzyna, Bartłomiej Zagórski, Krzysztof Chwaszcz, Jakub Cymerys, Paweł Solecki,

   
3c 3d    
       

od lewej siedzą: Karolina Jopek, Kinga Witek, Patrycja Kalandyk, Alicja Kalandyk, Julia Baczewska, Magdalena Skotnicka, Aleksandra Kocój, Martyna Wrona, Patrycja Bargiel, Karolina Klimasz, Natalia Prokop, Justyna Socha,

od lewej I rząd stoją: Marcin Sieradzki, Kornel Urban, Adrian Krzysztoń, Kamil Łabaj, Kacper Kawa, Maciej Bieniek, Patryk Wilk, Damian Bomba, Marek Dykiel, wych. klasy mgr Jacek Sowa,

od lewej II rząd stoją: Marcin Krowiak, Piotr Janda, Damian Dobrzański, Maciej Kuk, Kamil Zawiło, Michał Krzanowski, Miłosz Bialic, Szymon Płonka, Paweł Kocój,

od lewej siedzą: Aleksandra Wójcik, Patrycja Leniart, Anna Ziaja, Anna Wyżykowska, Agnieszka Hus, Faustyna Tereszkiewicz, Julia Kuna, Monika Kiełb, Julia Janosz, Angelika Bajda, Dominika Kotula, Zuzanna Puzio,

od lewej I rząd stoją: Kinga Sikora, Natalia Ryznar, Justyna Tereszkiewicz, Natalia Ocieczek, Mariola Wolan, Wiktoria Dunaj,

 

od lewej II rząd stoją: wych. klasy mgr Małgorzata Kędzierska, Witold Szura, Arkadiusz Płodzień, Mateusz Cios, Bartłomiej Paściak, Przemysław Zawada, Jakub Stempniowski, Sebastian Piekiełek, Rafał Połaniecki, Patryk Baran,