3a 
 3b    
   

Siedzą (od lewej): Arkadiusz Sowa, Patrycja Muł, Wiktoria Kalandyk, Magdalena Sowa, Faustyna Ficek, Monika Stręczek, Kinga Szwed, Krystian Janik oraz Marek Kubicz

Stoją (od lewej): wychowawca klasy mgr Bartłomiej Prokop,
Michał Grys, Kamil Bęben, Jakub Prędki, Marcel Rembisz, Paweł Wacławek, Krzysztof Froń, Przemysław Przystaś, Michał Płodzień, Sebastian Kocór, Jakub Łach, Hubert Mendoń, Bartosz Miechoński, Marek Kocór, Mateusz Grzebyk oraz Kacper Bomba.

 

Siedzą (od lewej): Sylwia Dziepak, Gabriela Stanio, Iwona Grządziel, Klaudia Szura, Ewelina Paśko, Weronika Hadała, Adrianna Liskowicz, Natalia Undziakiewicz, Klaudia Szczypek, Klaudia Gładysz, Paulina Nowicka

Stoją w I rzędzie (od lewej): wychowawca klasy mgr Danuta Wróbel, Mateusz Szura, Jakub Pluta, Dawid Zembroń, Jakub Zagórski, Michał Kontor, Kacper Wiater, Paweł Konkol, Bartosz Kruczek

Stoją w II rzędzie (od lewej): Jakub Cyzio, Tomasz Stawarz, Mateusz Mikrut, Kamil Chrzanowski, Bartłomiej Leś, Damian Wójcik, Mateusz Dziepak, Jakub Alves, (nieobecna) Sylwia Jachyra

   
3c 3d    
       

Siedzą (od lewej): Natalia Kocur, Zuzanna Piasecka, Aleksandra Kopaczyńska, Kamila Wacławek, Luiza Kuryło, Sylwia Ciebiera, Karolina Burzyńska, Sara Borowiec, Wiktoria Szczepanik, Kamila Kotula, Wiktoria Worsztynowicz

Stoją w I rzędzie (od lewej): Dominik Kaplita, Hubert Madejski, Norbert Staniek, Jakub Kaglik, Eryk Rybka, Dawid Witek, Karol Kuc, Małgorzata Fura, Natalia Socha

Stoją w II rzędzie (od lewej): wychowawca klasy mgr Sylwia Skiba, Hubert Drążek, Dominik Grzebyk, Dominik Pelc, Kamil Dziak, Michał Kozicki, Piotr Prędki, Bartłomiej Paśkiewicz, Maciej Baran

Siedzą (od lewej): Klaudia Kąkol, Karolina Król, Alicja Synoś, Katarzyna Zięba, Klaudia Kozubek, Kamila Paluch, Klaudia Bzdak, Paulina Trojan, Wiktoria Kościółek, Justyna Prokop, Maria Matuła

Stoją w I rzędzie (od lewej): wychowawca klasy mgr Wiesław Dziura, Emilia Warzybok, Krystian Ślemp, Marcin Mitał, Maciej Barć, Bartosz Grys, Seweryn Szczepański, Julia Trojanowska, Julia Walczak

Stoją w II rzędzie (od lewej): Kamil Bomba, Gabriel Pilch, Paweł Choma, Mateusz Żarów, Maciej Kąkol, Michał Nowak