Rekrutacja
Aktualności 2014/2015
Organizacja roku szk. 2014/2015
Szkolny zestaw podręczników
Zadania dla uczniów
Twórczość uczniów
TECHNIKA - chłopcy SP
Promocja zdrowia
Projekt EDUWART
Fotovideo archiwum
Doradztwo zawodowe - kl III
Stołówka
Ile zostało?..
Szkoła Promująca Zdrowie
Przyjazna szkoła
Sonda
W sytuacji gdy jesteś świadkiem przemocy fizycznej lub psychicznej)
  
STRONA GŁÓWNA
UCHWAŁA RADY MIEJSKIEJ W TYCZYNIE PDF Drukuj E-mail
środa, 07 maj 2014

Kilka miesięcy wcześniej przed planowaną na 27 kwietnia br. kanonizacją Jana Pawła II cała społeczność naszego gimnazjum – nauczyciele, rodzice, a przede wszystkim uczniowie – zwróciła się do Burmistrza Tyczyna z wnioskiem o uzupełnienie imienia szkoły. Chcieliśmy w  ten  sposób       upamiętnić    to   wielkie   wydarzenie  związane z osobą naszego Patrona.

29 kwietnia br. podczas sesji  Rady Miejskiej w Tyczynie, na której obecni byli : Dyrekcja naszej szkoły oraz Zarząd Samorządu Uczniowskiego, jednogłośnie podjęto uchwałę w sprawie uzupełnienia imienia naszej szkoły. Uchwała  wchodzi   w  życie  z dniem  1  września 2014r. i od tego dnia tyczyńskie gimnazjum nosić będzie imię św. Jana Pawła II.


FOTORELACJA
 
 

 UCHWAŁA RADY MIEJSKIEJ W TYCZYNIE (JPG)

 
                       
 

Główne uroczystości związane z uczczeniem kanonizacji naszego Patrona odbędą się w naszej szkole 15 maja bieżącego roku. Weźmie w nich udział wielu znamienitych Gości, m.in. Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Wątroba, który poświeci pamiątkową tablicę ufundowaną przez Rodziców uczniów uczęszczających do gimnazjum w roku szkolnym 2013/14.

D. Wróbel

 
< Poprzedni   Następny >


Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II --> 36-020 Tyczyn ul. Grunwaldzka 31 tel. 017 - 22-91-740