Rekrutacja
Aktualności 2014/2015
Organizacja roku szk. 2014/2015
Szkolny zestaw podręczników
Zadania dla uczniów
Twórczość uczniów
TECHNIKA - chłopcy SP
Promocja zdrowia
Projekt EDUWART
Fotovideo archiwum
Doradztwo zawodowe - kl III
Stołówka
Ile zostało?..
Szkoła Promująca Zdrowie
Przyjazna szkoła
Sonda
W sytuacji gdy jesteś świadkiem przemocy fizycznej lub psychicznej)
  
STRONA GŁÓWNA arrow dicso
Dyskoteka PDF Drukuj E-mail
niedziela, 01 luty 2015

    W dniu 29.01.2015r. odbyła się dyskoteka noworoczno-walentynkowa, zorganizowana przez Samorządu Uczniowski. Parkiet hali sportowej naszego gimnazjum musiał wytrzymywać bardzo mocne drgania powstające przy tańcu wszystkich uczestników. Zabawa była doskonała już od samego początku - nie było podpierania ścian, wszyscy bawili się w rytmie muzyki płynącej z głośników sterowanych przez naszych absolwentów Łukasza i Mateusza Janowskich - oni zawsze świetnie prowadzili takie imprezy!

    Dyskotekę rozpoczął występ naszych chłopców z zespołu "Bit-breakers" zaśpiewali i zagrali "Bałkanicę" zespołu Piersi Będzie, będzie zabawa... zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy.  Zagrali oni w sumie siedem utworów występując cyklicznie, w trakcie dyskoteki.
   Jak szybko chłopcy potrafią opanować dany utwór przekonaliśmy się, gdy po propozycji Kingi Sikory, aby zaśpiewała i  zagrała z nimi na gitarze utwór Taylor Swift  (który ma 534 miliony odsłon na YT) "Shake it off" grali i śpiewali ten utwór, jakby ćwiczyli go bardzo długo, natomiast w rzeczywistości ćwiczył tylko Kacper
w sali 5, aby dobrać rytm do grania Kingi. Paweł natomiast zagrał to ze słuchu! Niewątpliwą furorę zrobił utwór "Heart of courage", który chłopcy grali dwukrotnie. 

    Dyskotekę bardzo dobrze ocenili zarówno nauczyciele prowadzący jak również sami uczniowie. Wszyscy uczestnicy wykazali się kulturą  i dobrym zachowaniem. Uczniowie, którzy nie brali udziału w imprezie mogą tylko żałować!

 

foto
ORGANIZATORZY

 

 
< Poprzedni   Następny >


Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II --> 36-020 Tyczyn ul. Grunwaldzka 31 tel. 017 - 22-91-740